outsourcing 
nasza oferta 
o firmie 
kontakt 

 


Piątek, 27 czerwica 2008


Jesteśmy firmą zajmująca się doradztwem podatkowym i usługami księgowymi od 1992 r. z powodzeniem świadcząc usługi dla wielu podmiotów różnych branż i sektorów gospodarczych z wymierną korzyścią dla obu stron.

Klienci korzystając z naszych usług mogą liczyć na zastosowanie optymalnych rozwiązań w zakresie podatkowo - prawnym i księgowym.

Działamy na podstawie wpisów o numerach 07670, 07671 i 8850 na listę doradców podatkowych oraz legitymujemy się Licencjami Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych o numerach 5488/97, 9191/98.

Dzięki doświadczeniu i interdyscyplinarnym metodom pracy mogą Państwo skoncentrować się na rozwijaniu meritum Waszej działalności pozostawiając nam sferę formalno - rachunkową.

Częste zmiany w zakresie przepisów prawa podatkowego, zawiłości w stosowaniu ich w praktyce, fiskalność przepisów, dodatnio wpływająca na dochody budżetowe kosztem Podatników - to nie dla Państwa !!! - przejmiemy ten ciężar na swoje barki, znajdując racjonalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Dysponujemy młodym, wykształconym zespołem pracowników, stale pogłębiających swoją wiedzę z dziedziny rachunkowości, gotowych zwracać Państwa uwagę na ryzyka podatkowe wiążące się z aplikacją nowych przepisów oraz wskazać drogę ich eliminacji.

Osiągniecie Państwo wymierne korzyści zlecając nam pracę poprzez zmniejszenie kosztów pozyskanie solidnego i pewnego partnera jak również gwarancję bezpieczeństwa danych i jakości świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy gotowi sprostać Państwa oczekiwaniom !

created by SimCom.pl © GOOP Sp. z o.o. 2004